Konstrukcje stalowe

Należą do nich wielkogabarytowe elementy prefabrykacji stalowej: słupy, stopy, rygle, belki podsuwnicowe oraz drobne elementy, takie, jak podesty robocze, drabiny, bariery, schody itp.

zobacz więcej

Wentylacja przemysłowa

Dzięki wykonaniu w technologii modułowej minimalizujemy koszty transportu

Izolacja termiczne

Izolacja termiczne ciepło- i zimnochronne z płaszczami z blachy aluminiowej lub ocynkowanej

Dźwiękochłonne obudowy

Redukują hałas nawet do 40 dB(A). Budowane w wersjach: lekkiej, średniej i ciężkiej są wytrzymałe i trwałe, zabezpieczone przed korozją, z możliwością szybkiego demontażu.

Przepustnice

Przeznaczone do pracy w strefie zagrożonej wybuchem zgodnie z ATEX

Systemy wentylacji i klimatyzacji
pl    en    de

PRACA » BRYGADZISTA/MAJSTER NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

DAJEMY MOŻLIWOŚCI

G+P IZOMONT SP. Z O.O.  z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 – letnim doświadczeniem oraz 250 osobową kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych:  SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

BRYGADZISTA/MAJSTER NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

REGION: NIEMCY

ZADANIA:

-       TERMINOWA REALIZACJA BUDOWY ZGODNIE Z JEJ HARMONOGRAMEM

-       BEZPOŚREDNI NADZÓR NAD REALIZACJĄ ROBÓT BUDOWLANO – MONTAŻOWYCH

-       NADZÓR, KOORDYNACJA I ODPOWIEDNIA MOTYWACJA PRACOWNIKÓW ORAZ PODWYKONAWCÓW

-       BIEŻĄCE RAPORTOWANIE Z POSTĘPU I JAKOŚCI PROWADZONYCH PRAC

WYMAGANIA KONIECZNE:

-       MIN. ŚREDNIE TECHNICZNE

-       DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

-       ZNAJOMOŚĆ MASZYN ZBROJARSKICH I DO PREFABRYKACJI STALI

-       ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI WIĄZANIA STALI ZBROJENIOWYCH

-       ZNAJOMOŚĆ PREFABRYKACJI BETONOWEJ

-       DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

-       PRAWO JAZDY KATEGORII: B

-       DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SKRUPULATNOŚĆ

-       UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI SUWNICY I WÓZKÓW WIDŁOWYCH BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

-       DLA KANDYDATÓW – PROFESJONALISTÓW BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA ORAZ KORZYŚCI POZA FINANSOWE

-       UDZIAŁ W REALIZACJI PRESTIŻOWYCH INWESTYCJI W KRAJU I/LUB NA BUDOWACH EKSPORTOWYCH

-       STABILNE ZATRUDNIENIE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres:

kadry@izomont.com.pl

lub kontakt pod numerem telefonu 54 232 08 40, 662 830 180

z dopiskiem BRYGADZISTA / MAJSTER

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu:„Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.